м. Київ,
вул. Ломоносова, 81

Доставка і оплата

Шановні покупці!

Наш інтернет-магазин проводить доставку всіх товарів, представлених в каталозі, по Києву та по всій Україні. Дату доставки клієнт обговорює з менеджером у момент прийому замовлення.
Доставка по місту Києву

Доставка замовлення здійснюється наступного дня, після прийому заявки:

у денний інтервал (з 12-00 до 15-00), або

у вечірній інтервал (з 16-00 до 19-00).

Просимо Вас у день доставки бути присутнім за адресою доставки, згідно з тимчасовим інтервалом доставки, денним або вечірнім.

Доставка по Києву велика побутова техніка – 200 грн до парадного. Дрібна побутова техніка - 200 грн за межі Києва + 20 грн/км від КПП.

Перед завантаженням співробітники служби Доставки проводять ретельний огляд товару, приділяючи особливу увагу зовнішньому вигляду та комплектації.

Доставка побутової техніки в упакованому вигляді здійснюється в прихожу квартири Покупця, згідно тарифів магазину (див. нижче). За наявності справного ліфта і можливості завантаження товару в ліфт, не знімаючи упаковки, вважається перший і останній поверх, у разі якщо ліфт несправний або товар не входить за габаритами, здійснюється ручний підйом, або товар доставляється до під'їзду.

Занесення побутової техніки в квартиру здійснюється за наявності вільного проходу до прохожої.

У разі прийому клієнтом техніки біля під'їзду розрахунок зі службою доставки здійснюється на місці.

Увага!!!!!

_______________________________________________________________________________

Доставка великогабаритної техніки, зокрема холодильника Side-by-Side, у прохожу квартири здійснюється лише за умови, якщо холодильник проходить за габаритами у вантажний ліфт та у дверний отвір квартири Покупця. Інакше доставка здійснюється до під'їзду.


Доставка дрібної побутової техніки до офісних будівель з пропускною системою здійснюється до охорони (без занесення в офіс).

_______________________________________________________________________________

Підйом техніки на поверх:

Вартість пронесення техніки вручну здійснюється з розрахунку: кожні 20 метрів прирівнюються до вартості підйому за один поверх. Під ручним проносом техніки розуміється переміщення техніки всередині будівель (коридори, сходові прольоти тощо), а також якщо машина служби доставки не може під'їхати близько до під'їзду (двір заставлений машинами, розвантаження техніки передбачається в нежитлове приміщення).

При ручному підйомі техніки діють тарифи (за кожен поверх, включаючи перший):

     від 10 до 40 кг — 50 грн за поверх

     від 40 до 60 кг —100 грн за поверх

     від 60 до 90 кг —150 грн за поверх

     від 90 до 130 кг — 200 грн за поверх

     Доставка в будь-який регіон України здійснюється після 100% передоплати або часткова передоплата у розмірі вартості доставки транспортної компанії в дві сторони. Транспортування займаються такі агентства як: Нова Пошта, Автолюкс, Delivery.

Вартість розраховується відповідно до тарифікації цих служб.