г. Киев,
ул. Ломоносова, 81

Электромясорубка Bosch MFW3X13B

Код товара 688816
Нет в наличии
Отзывов пока нет
Самовывоз товара,
адресная доставка, пересылка товара по Украине
Наличная при получении товара, безналичная без НДС, кредитной картой

Описание

М’ясорубки Bosch – це історія
не тільки про м’ясо

Зручна та легка у користуванні - завжди під рукою.

М’ясорубка Bosch надзвичайно продуктивна та легка у користуванні. Завдяки їй Ви зможете приготувати безліч страв за лічені хвилини. І все, що Вам необхідно – це просто увімкнути прилад.

Надзвичайно швидка робота завдяки потужному двигуну.

Потужність – один із найголовніших критеріїв під час вибору м’ясорубки. Саме тому м’ясорубка Bosch MFW3X17B оснащена потужним двигуном 2000 Вт, що дозволяє, завдяки великому вихідному отвору з діаметром у 8 см, переробити до 2.5 кг м’яса за хвилину.

А спеціальна система захисту від перевантаження запобігатиме пошкодженню мотора м'ясорубки в разі перевантаження приладу.

Функція «Реверс».

Погодьтеся, неприємно, коли робота приладу сповільнюється або зупиняється. Це відбувається тому, що шнек забивається жилами і волокнами, впливаючи на процес подрібнення. Функція реверс передбачає зворотну прокрутку шнека, внаслідок чого застрягле м'ясо виштовхується до завантажувального отвору. Після цього досить його видалити або заново прокрутити.

Ідеально гострий ніж.

Щоб досягти ідеального результату ніж у м’ясорубці повинен бути надзвичайно гострим. Саме тому м’ясорубки Bosch оснащенні спеціальним двостороннім ножем з нержавіючої сталі, щоб забезпечувати ідеальний результат щоразу.

Оберіть свій необхідний режим.

Іноді необхідно змінити режим роботи приладу, для більшої продуктивності. Наші м’ясорубки передбачають можливість встановити потрібну частоту обертання: 1 (повільно) або 2 (швидко), щоб Ви завжди отримували найкращі результати.

Високий рівень безпеки гарантовано.

Важливо, щоб під час використання прилад був стійким та нерухомим. Тому м’ясорубка Bosch оснащена спеціальними гумовими ніжками, які надійно фіксують прилад та не дозволяють йому рухатися під час роботи.

Окремий відсік для аксесуарів.

Не можете знайти необхідні насадки, тому що вони завжди губляться? Експерти Bosch вирішили цю проблему та забезпечили у м’ясорубці окремий інтегрований відсік для зберігання дисків, щоб вони завжди були у Вас під рукою.

Практичний дизайн.

Практичний дизайн наших м’ясорубок з ручкою для зручного перенесення приладу та спеціальним місцем для зберігання кабелю допоможе мати більше вільного простору на Вашій кухні та легко переносити прилад у інше місце.

 

 

Bosch ̶ німецькі стандарти якості

М’ясорубки Bosch розроблені професійними німецькими інженерами, які відомі завдяки своїй надзвичайній увазі до деталей. Пристрої вироблені та протестовані на сучасних заводах, що гарантує справжню німецьку якість.

Основные характеристики

Номинальная мощность, Вт:

500

Максимальная мощность, Вт:

2000

Производительность, кг/мин:

2,5

Количество решеток для фарша:

2 (4; 8 мм)

Количество скоростных режимов:

2

Размеры, см:

нет данных

Вес, кг:

нет данных

Цвет:

черный

Дополнительные фукции

Реверс:

есть

Защита мотора от перегрева:

есть

Дополнительные насадки

Насадка для колбасок:

есть

Овощерезка (терка/шинковка):

+ (3 барабана)

Оснащение

Лоток:

пластиковый

Толкатель:

есть

Дополнительно:

Отсек для хранения формовочных дисков. Резиновые ножки для обеспечения высокой устойчивости прибора во время работы.

Отзывы

Эта мясорубка моя незаменимая помощница на кухне. Я часто делаю фарш, мясорубка у меня постоянно под рукой. Она быстро перерабатывает мясо, мне стоит только нажать кнопку, через 2 минуты фарш готов.
Покупали себе- очень довольны теперь купили на подарок родителям
Ця м'ясорубка моя незамінна помічниця на кухні. Я часто роблю фарш, м'ясорубка в мене постійно під рукою. Вона швидко перемелює м'ясо, мені достатньо тільки натиснути кнопку, через 2 хвилини фарш готовий.

Ваш отзыв

* - Поля обязательные для заполнения

Вы смотрели

( 1)
Отзывов пока нет
Производитель BOSCH
Все характеристики